Menu poduszkowe

Zadbaj o swój dobry sen.
Z troski o dobry sen
Wiedząc jak ważny dla zdrowia, komfortowego wypoczynku i dobrego samopoczucia jest sen, przygotowaliśmy dla Państwa Menu Poduszkowe. W każdym pokoju znajdą się 4 rodzaje poduszek, które pomogą zadbać o komfort Państwa snu.
Poduszka z łuską gryki z dodatkiem bursztynu bałtyckiego
wrażenie spania na piasku, bezszelestna

Szczególnie pomocna w bólach kręgosłupa i napięciu mięśni. Rekomendowana dla osób ze schorzeniami reumatycznymi i pourazowymi. Zalecana jest przy migrenie. Zapobiega nadmiernej potliwości skóry głowy podczas snu. Pobudza mikrokrążenie i krążenie obwodowe. Jest antyalergiczna i pomaga w problemach z drogami oddechowymi. Dzięki zawartości rutyny wzmacnia układ odpornościowy i nerwowy.

Poduszka z łuską prosa z dodatkiem bursztynu bałtyckiego
szeleszcząca , grubo ziarnista

Poduszka stanowi naturalną pomoc przy bezsenności. Wspomaga regenerację systemu nerwowego, łagodzi stres. Rekomendowana jest przy bólach pleców, szyi i głowy, a także nerwobólach. Przeciwdziała nadmiernemu poceniu się głowy i pozytywnie wpływa na napięcie mięśni. Pozytywnie oddziałuje układ krwionośny regulując ciśnienie krwi i korzystnie wpływając na pracę serca. Działa antytoksycznie, antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciw wirusowo.

 

Poduszka z puchu gęsiego
wyczuwalny puch gęsi , miękka , lekka

Poduszka została poddana zabiegom uszlachetniającym, aby uzyskać maksymalną lekkość i sprężystość. Puch wykazuje właściwości higroskopijne, a więc pochłania wilgoć i zapewnia wysoki stopień filtracji powietrza. Idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i wywieranego nacisku. Naturalny puch z Polski zapewnia najwyższy komfort snu.

Poduszka antyalergiczna
wysoka, sprężysta

Ta jednokomorowa poduszka wypełniona jest materiałem LuxFill z drobnych spiralnie skręconych włókien poliestrowych. Ich wielokanałowa, sprężysta konstrukcja zapewnia swobodny przepływ powietrza. Kuleczki syntetycznego puchu pokrywa ochronna warstwa silikonu, co zapewnia właściwości antystatyczne. Materiał pokryciowy to szlachetny bawełniany batyst, który pokryty został drobinkami srebra. Dzięki cyrkulacji powietrza oraz optymalnemu poziomowi wilgotności, tworzy niesprzyjające warunki do rozwój roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

© Blow Up Baltic
Terms and conditions