Nasze Pokoje

Blow up Baltic oferuje cztery standardy noclegów.
Apartament z widokiem na morze

Apartament to opcja przeznaczona dla Gości szukających ponadprzeciętnego standardu, i przepięknego widoku. Składa się z pokoju dziennego – wypoczynkowego z rozkładaną sofą, połączonego z sypialnią z podwójnym łóżkiem, dużej łazienki, oraz dużego tarasu z malowniczym widokiem na morze. Na przestrzeni 29 m² znajduje się również miejsce do pracy.

Ilość osób:
3
Łóżko podwójne
 Telewizja Kablowa
Internet
Szczegóły
Superior

Dwuosobowy pokój typu Superior to opcja przeznaczona dla Gości szukających komfortowego zakwaterowania. Pokoje Superior są wyposażone w: klimatyzację, lodówkę, płaski telewizor z telewizją kablową, szafę, sejf, sprzęt do prasowania, czajnik elektryczny, WI-FI. Każdy ma stylową łazienkę oraz balkon z miejscem na wypoczynek. Wybrane pokoje mają widok na morze. 
W łazience znajdziemy zestaw kosmetyków, ręczniki oraz suszarkę.

Ilość osób:
2
Łóżko podwójne
 Telewizja Kablowa
Internet
Szczegóły
Superior 3 piętro

Dwuosobowy pokój typu Superior na 3 piętrze to opcja przeznaczona dla Gości szukających przytulnego klimatu, którego dodają skosy i ciepłe barwy. Pokoje Superior są wyposażone w: klimatyzację, lodówkę, płaski telewizor z telewizją kablową, szafę, sejf, sprzęt do prasowania, czajnik elektryczny, WI-FI. Każdy ma stylową łazienkę oraz balkon z miejscem na wypoczynek. Wybrane pokoje mają widok na morze. W łazience znajdziemy zestaw kosmetyków, ręczniki oraz suszarkę.

Ilość osób:
2
Łóżko podwójne
 Telewizja Kablowa
Internet
Szczegóły
Standard

Klimatyzowany pokój jedno lub dwuosobowy z balkonem. Pokój ma na wyposażaniu: lodówkę, płaski telewizor z telewizją kablową, szafę, klimatyzację, sejf, sprzęt do prasowania, czajnik elektryczny. Pokój posiada dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Ilość osób:
1
Łóżko pojedynczy
 Telewizja Kablowa
Internet
Szczegóły
© Blow Up Baltic
Regulamin